Вентиляція


      Організація виконує проектні креслення по системам вентиляції та кондиціонування повітря, як із звичайним повітрообміном, так зі схемою рециркуляції із додаванням інших функцій оброблення повітря - обігрів, охолодження, зволоження, осушення.
     У комплекс проектних робіт входять - кафетерії, ресторани, магазини, пральні, склади, офіси, банки, бари, виробничі цехи (складальні, деревообробні, металообробні, пекарні, ...), бібліотеки, аптеки і т.д. Складність систем вентиляції та кондиціонування залежить від призначення будівлі, його обсягу, характеру виділення шкідливих речовин і вимог, що пред'являються до систем.
     Вентиляція як система, що забезпечує комфорт, за вартістю дешевше, ніж кондиціонування, але менш компактна за габаритами. У процесі виконання чи замовлення проектних робіт, необхідно враховувати ряд параметрів і факторів, від яких залежить якість виконання системою необхідних показників і складу устаткування самої системи.
     Ось деякі з них:
- Категорія приміщення по пожежній безпеці;
- Категорія приміщення за призначенням;
- Об'єм приміщення;
- Кількість подачі (виводу) повітря - кратність;
- Кількість людей і ряд їх занять;
- Вологість (температура) в приміщенні;
- Вибір швидкості руху повітря в повітропроводах і підбір січення повітроводів;
- Підбір по потужності теплообмінників (повітроохолоджувачів);
     Для підготовки проекту вентиляції виконуються такі етапи робіт.
1. Збір даних для розрахунку навантажень на вентиляційні установки.
2. Проектування схеми вентиляції.
3. Створення ескізу вентиляції будівель.
4. Обгрунтування (техніко-економічне) пропонованих технічних рішень.
5. Створення робочого проекту вентиляції приміщень.
     Проектування вентиляції починається з виїзду фахівців на об'єкт, або спілкування з замовником. Проводиться збір необхідних даних. Вентиляція приміщень повинна враховувати особливості виробництва, роботи працівників тощо, тому ще до початку проектування ми здійснюємо ретельне обстеження будівлі. Відповідно до отриманих результатів виконується схема вентиляції, підбирається комплект обладнання. Далі створюється ескіз вентиляції, заснований на нормативних документах і який враховує побажання замовника. Складання робочого проекту вентиляції, випереджається виконанням техніко-економічного обгрунтування обраних технічних рішень. Готовий робочий проект вентиляції приміщень передається на затвердження в погоджувальні організації. По завершенні погоджень, монтаж вентиляції може виконуватися відповідно до креслень проекту.
     За детальною інформацією, ви можете зв’язатись з нами за телефонами (розділ контакти, зворотній зв’язок), і отримати відповіді на всі необхідні запитання по співпраці.