Опалення

     Проект по опаленню.
     Комфортну роботу на підприємстві, чи затишок відпочиноку у вашому будинку (квартирі) неможливо уявити без опалювальної системи, що забезпечує обігрів приміщення у холодну пору року. Проектування систем опалення являє собою кропіткий процес, довірити виконання якого потрібно лише професіоналам своєї справи. Наші фахівці як ніхто інший здатні грамотно оцінити масштаб робіт, зробити необхідні розрахунки, підібрати обладнання та матеріали для трубопроводів.
На сьогоднішній день використовуються наступні види опалення будівель:
     природним газом;
     твердим паливом;
     електрикою;
     дизельним паливом та мастильними матеріалами.
Проект опалювальної системи будівлі передбачає проведення таких робіт:
     виїзд фахівця на об’єкт для уточнення деталей;
     теплотехнічний розрахунок з підбором обладнання;
     гідравлічний розрахунок з підбором труб по діаметру;
     оформлення проекту, що включає креслення с розташуванням радіаторів, котельного обладнання, схему котельні і т.д.;
     складання специфікації.
     В Україні найбільшим попитом користуються електричні та газові системи опалення, тому що вони, є найбільш технологічними та адаптованими для роботи в автоматичному режимі.
     Неправильно підібраний котел та система опалення будуть функціонувати неекономно та неефективно. Для того щоб уникнути таких неприємностей, потрібно звертатись до кваліфікованих спеціалістів. Також важливо знати, що якісна система опалення здатна підтримувати в будинку задану температуру при найнижчій температурі енергоносія.
     Проект опалення об'єкту будь-якого рівня складності грамотно та професійно виконають досвідчені конструктори нашої організації. Від консультації до ТЕО - це критерій вибору оптимального рішення для системи теплопостачання. Однак втіленням цього рішення, є проект.
Тому якісне інженерне рішення для теплопостачання, кондиціонування чи вентиляції, неможливе без проектування. Ми пропонуємо повний спектр послуг з розробки системного інженерного рішення по опаленню - це виконання проектно-кошторисної документації і при потребі погодженні у відповідних інстанціях.
     За детальною інформацією, ви можете зв’язатись з нами за телефонами (розділ контакти, зворотній зв’язок), і отримати відповіді на всі необхідні запитання по співпраці.